Můžeme Vám pomoci? Zavolejte +420 775 897 925 nebo nám napište design.patte@gmail.com

Novinky

Letní kolekce od Patte Design je plná tylu, Madeiry a barevných odstínů

Vítejte v nejžhavějším blogu tohoto léta, kde se pokusíme přinést trochu osvěžení do vaší šatní skříně. Připravte se na explozi barev, zábavy a materiály, které vám dodají sebevědomí a styl při každém kroku. Dnes se budeme bavit o neformálním dámském stylu a letní kolekci od Patte Design. Připravte se na lehkost a neuvěřitelně stylový vzhled!

PatteDesign_leto2023_Produkt_008-min

Letošní léto je plné neobvyklých materiálů a barev, které vás dostanou na kolena. A právě ty jsou zde, aby zaujaly vaši pozornost. Začněme s tylem - tím vzdušným, lehkým a jemným materiálem, který vám dodá příjemný pocit jako letní vánek. Představte si, jak procházíte po pláži v letních šatičkách z Madeiry a tylu. Každý váš krok ovlivňuje lehký vítr, který šeptá: "Jsi krásná, jsi jedinečná!" Tyl je jako ten nejlepší kamarád, který vám dodává nádherný pocit svobody.

Ale co teplákovina? To je přece jenom sportovní materiál, řeknete si. A máte pravdu! Ale představte si, že Atelier Patte Design dokázal proměnit tento pohodlný materiál ve vysněnou kombinaci pohodlí a stylu. Žádné obyčejné tepláky zde nenajdete! V této kolekci najdete kousky, které jsou tak trendy, že by je mohli nosit na přehlídkových molech. Způsob, kdy se můžete cítit jako módní ikona a zároveň pohodlně a uvolněně – to je to, co vám představujeme s touto letní kolekcí.

PatteDesign_leto2023_Produkt_040-min

A nyní pojďme k barvám, které jsou pro letošní léto absolutním hitem: korálová, zelená, žlutá a oranžová. Korálová se žlutou a oranžovou je jako výbuch slunce na obloze, plná energie a radosti. Když si obléknete něco korálového, okamžitě se vaše nálada zvedne a budete cítit jako královna léta. A co zelená? Ta přináší pocit klidu, harmonie a obnovy. Společně tyto barvy tvoří kombinaci, které vás zaručeně nechají vyniknout mezi davem.

PatteDesign_leto2023_Produkt_044-min

Kombinujte! Můžete nosit korálové tepláky, bílé tylové tričko s Madeirou, nebo korálovou sukni se sakem a cítit se jako bohyně, která právě vyšla z módního časopisu. A co takhle kombinovat zelené kraťasy se stejně barevnou vestou? Budete vypadat jako módní rebelka, která dokáže spojit pohodlí a styl jako nikdo jiný.

PatteDesign_leto2023_Produkt_232-min

Tato letní kolekce je jako lék na nudu a šedivost. Přinášíme vám radost, sebevědomí a příležitost vyjádřit svou osobnost skrze oblečení.

Ať už se rozhodnete pro tyl, teplákovinu, barvu korálovou nebo zelenou, jedno je jisté – tato kolekce vás zaručeně nenechá chladnými. A pokud se někdo odváží vystoupit z módního "mainstreamu" a obléknout si tyto odvážné kousky, zaručuji vám, že budete středem pozornosti.

Takže nečekejte a spusťte se do nákupu. Ať už si vyberete jakoukoliv barvu tohoto léta, jedno je jisté - budete vypadat cool! Buďte odvážné, buďte stylové! Kombinujte! Buďte módními hrdinkami tohoto léta

Těším se na to, že vás uvidím ve svěžích a nádherných kreacích této kolekce.

S módním nadšením,

Vaše Hanka

Velikosti

Podle tabulky se změřte:
A 
přes prsa
B v pase
přes boky (na tělo)

Velikosti modelů sedí na tyto míry postavy, nejde o rozměry produktu.
Délku rukávu i celkovou délku je možné přizpůsobit dle požadavků.  

Snímek obrazovky 2022-04-09 v 17.32.37