Náš tým

Adel Zobel

Módní designer a technolog oděvní výroby

Adéla vystudovala obor módní návrhářství na VŠUP v Praze pod vedením Josefa Ťapťucha. Během studia absolvovala stáž v ateliéru textilní tvorby VŠVU v Bratislavě.

Svou tvorbu prezentovala na pražském Designbloku, v galerii Mánes a BVV v rámci módní show. Během umělecké tvůrčí cesty se věnovala zakázkové i sériové výrobě v textilních domech, spolupracovala jako stylista v prestižním lifestylovém časopise Dolce-Vita a rovněž tvoří limitované kolekce oděvů s českými designéry.

Své kreativní nadání ráda uplatňuje ve spolupráci s originálními umělci v rámci společné tvorby. A právě díky osobitému přístupu je součástí tvůrčího týmu značky Patte design.

Petra Burgerová

Marketing & Content consultant

Marketing, obsah a efektivně vedené projekty napříč všemi odděleními společností jsou tím co mě baví a v neposlední řadě také živí. Mám zkušenosti z mezinárodních společností, a to jak v B2C, tak v B2B byznyse.

Přesto nebo možná právě proto mě vždy potěší když mohu být součástí také lokálních značek jako je Patte Design, kde menší kvantita umožňuje osobní přístup nejen k samotné produkci, ale také k zákazníkům i obchodním partnerům.