Náš tým

Adel Zobel

Módní designer a technolog oděvní výroby

Adéla vystudovala obor módní návrhářství na VŠUP v Praze pod vedením Josefa Ťapťucha. Během studia absolvovala stáž v ateliéru textilní tvorby VŠVU v Bratislavě.

Svou tvorbu prezentovala na pražském Designbloku, v galerii Mánes a BVV v rámci módní show. Během umělecké tvůrčí cesty se věnovala zakázkové i sériové výrobě v textilních domech, spolupracovala jako stylista v prestižním lifestylovém časopise Dolce-Vita a rovněž tvoří limitované kolekce oděvů s českými designéry.

Své kreativní nadání ráda uplatňuje ve spolupráci s originálními umělci v rámci společné tvorby. A právě díky osobitému přístupu je součástí tvůrčího týmu značky Patte design.

Petra Burgerová

Marketing & Content consultant

Marketing, obsah a efektivně vedené projekty napříč všemi odděleními společností jsou tím co mě baví a v neposlední řadě také živí. Mám zkušenosti z mezinárodních společností, a to jak v B2C, tak v B2B byznyse.

Přesto nebo možná právě proto mě vždy potěší když mohu být součástí také lokálních značek jako je Patte Design, kde menší kvantita umožňuje osobní přístup nejen k samotné produkci, ale také k zákazníkům i obchodním partnerům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení