Můžeme Vám pomoci? Zavolejte +420 775 897 925 nebo nám napište design.patte@gmail.com

Náš tým

HANA SEDLÁČKOVÁ

Fashion designer

Hana Sedláčková se v módním průmyslu etablovala jako talentovaná a zkušená návrhářka, která dokáže navrhovat oblečení, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Její styl se vyznačuje neotřelostí, originalitou a precizností. Své kolekce předváděla na prestižních módních přehlídkách doma i v zahraničí a na světovém televizním kanálu FASHION TV.

Byla nominována na několik cen, včetně Top styl designer a Výtvarník sezony. Její návrhy byly uvedeny v mnoha známých módních časopisech, jako je Elle, Cosmopolitan, Harper´s Bazar, Style, Marie Claire, slovenská Eva, JOY a další. Oblékala spoustu celebrit, ale nejznámější jsou kožichy Leoše Mareše, které pro něho navrhla a ušila.

,,Oblékám ženy tak, aby se cítily v mém oblečení jako hvězdy z přehlídkového mola. Tvořím srdcem, tvořím v Česku,,.

ADEL ZOBEL

Módní designer a technolog oděvní výroby

Adéla vystudovala obor módní návrhářství na VŠUP v Praze pod vedením Josefa Ťapťucha. Během studia absolvovala stáž v ateliéru textilní tvorby VŠVU v Bratislavě.

Svou tvorbu prezentovala na pražském Designbloku, v galerii Mánes a BVV v rámci módní show. Během umělecké tvůrčí cesty se věnovala zakázkové i sériové výrobě v textilních domech, spolupracovala jako stylista v prestižním lifestylovém časopise Dolce-Vita a rovněž tvoří limitované kolekce oděvů s českými designéry.

Své kreativní nadání ráda uplatňuje ve spolupráci s originálními umělci v rámci společné tvorby. A právě díky osobitému přístupu je součástí tvůrčího týmu značky Patte design.

PETRA BURGEROVÁ

Marketing & Content consultant

Marketing, obsah a efektivně vedené projekty napříč všemi odděleními společností jsou tím co mě baví a v neposlední řadě také živí. Mám zkušenosti z mezinárodních společností, a to jak v B2C, tak v B2B byznyse.

Přesto nebo možná právě proto mě vždy potěší když mohu být součástí také lokálních značek jako je Patte Design, kde menší kvantita umožňuje osobní přístup nejen k samotné produkci, ale také k zákazníkům i obchodním partnerům.